TITULATURA COMISIILOR CONSILIULUI LOCAL NĂSĂUD
2020-2024
I.- Comisia pentru programe de dezvoltare economico-socială, buget, finanţe, administrarea domeniului public şi privat, servicii, comerţ.
1) Rogozan Florin- președinte;
2)Bulea Pavel- secretar;
3)Tomuța Rareș-Octav- membru;
4)Dafinca Ștefan Daniel-Mihail- membru;
5)Bodea Marius- membru;
6)Oltean Dorel- membru;
7)Cira Ewald- membru;
II.- Comisia pentru învăţământ, sănătate, culte, cultură, probleme ale tineretului, activităţi sportive şi de agrement.
1)Talpoș Claudia - președinte;
2)Maghiar Marius- secretar;
3)Bodea Marius - membru;
4)Gabor Ioan-Emilian- membru;
5)Bidică Emilia - membru;
6)Cira Ewald - membru;
7)Timoce Călin - membru;
III.- Comisia pentru agricultură, silvicultură, zootehnie şi urmărirea aplicării Legii nr. 18/1991, Legii nr. 169/1998 şi Legii nr.1/2000.
1)Muntean Aurelia - președinte;
2)Logigan Bogdan Ștefan - secretar;
3)Bulea Pavel - membru;
4)Maghiar Marius - membru;
5)Pop Ionel - membru;
6)Fetti Silviu - membru;
7)Timoce Călin - membru;
IV.- Comisia pentru administraţie publică locală, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor şi libertăţilor cetăţenilor, muncă şi protecţie socială, relaţii cu cetăţenii, disciplină, imunitate.
1)Dafinca Ștefan Daniel-Mihail - președinte;
2)Muntean Aurelia - secretar;
3)Bidică Emilia - membru;
4)Logigan Bogdan Ștefan - membru;
5)Rogozan Florin - membru;
6)Cicedea George - membru;
7)Pop Ionel - membru;
V. Comisia pentru amenajarea teritoriului, realizarea lucrărilor publice, urbanism, ecologie, protecţia mediului
1)Gabor Ioan Emilian - președinte;
2)Talpoș Claudia - secretar;
3)Bulea Pavel- membru;
4)Tomuța Rareș-Octav - membru;
5)Oltean Dorel - membru;
6)Cicedea George - membru;
7)Fetti Silviu - membru;
2016-2020
I.- Comisia pentru programe de dezvoltare economico-socială, buget, finanţe, administrarea domeniului public şi privat, servicii, comerţ.
1. Domnul Boțan Ioan, consilier local - preşedinte;
2. Doamna Bidică Emilia, consilier local - secretar;
3. Doamna Șofroni Adela, consilier local - membru;
4. Domnul Timoce Călin-Alexandru, consilier local - membru;
5. Domnul Vlașin Dorin-Nicolae, consilier local - membru;
6. Domnul Rogozan Florin-Grigore, consilier local - membru;
7. Domnul Pop Ionel, consilier local – membru.
II.- Comisia pentru învăţământ, sănătate, culte, cultură, probleme ale tineretului, activităţi sportive şi de agrement.
1. Doamna Vâju Steluța-Reghina, consilier local - preşedinte;
2. Domnul Maghiar Marius, consilier local - secretar;
3. Domnul Carcu Andrei-Ioan, consilier local - membru;
4. Doamna Șofroni Adela, consilier local - membru;
5. Domnul Boțan Ioan, consilier local – membru.
6. Domnul Tomi Iacob, consilier local - membru;
7. Domnul Fetti Silviu-Marian, consilier local – membru.
III.- Comisia pentru agricultură, silvicultură, zootehnie şi urmărirea aplicării Legii nr. 18/1991, Legii nr. 169/1998 şi Legii nr.1/2000.
1. Domnul Tomi Iacob, consilier local - preşedinte;
2. Doamna Buhai Mihaela, consilier local - secretar;
3. Domnul Pop Ionel, consilier local - membru;
4. Domnul Timoce Călin-Alexandru, consilier local - membru;
5. Domnul Vlaşin Dorin Nicolae, consilier local – membru.
6. Domnul Rogozan Florin-Grigore, consilier local - membru;
7. Domnul Oltean Dorel, consilier local – membru.
IV.- Comisia pentru administraţie publică locală, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor şi libertăţilor cetăţenilor, muncă şi protecţie socială, relaţii cu cetăţenii, disciplină, imunitate.
1. Domnul Marica Marius Macedon, consilier local - preşedinte;
2. Domnul Bodea Marius, consilier local - secretar;
3. Doamna Buhai Mihaela, consilier local - membru;
4. Doamna Șofroni Adela, consilier local - membru;
5. Domnul Pop Ionel, consilier local – membru ;
6. Domnul Maghiar Marius, consilier local – membru ;
7. Domnul Găitan Niculai, consilier local – membru.
V. Comisia pentru amenajarea teritoriului, realizarea lucrărilor publice, urbanism, ecologie, protecţia mediului
1. Doamna Bidică Emilia, consilier local - preşedinte;
2. Domnul Carcu Andrei-Ioan, consilier local - secretar;
3. Domnul Boțan Ioan, consilier local - membru;
4. Domnul Tomi Iacob, consilier local - membru;
5. Domnul Marica Marius-Macedon, consilier local – membru.
6. Doamna Vâju Steluța-Reghina, consilier local - membru;
7. Domnul Bodea Marius, consilier local – membru.